noo....

3. července 2009 v 16:51 | YoY |  deník
no tchtěla jsem se vrátit ale pak jsem narazila na jeden článek na mandariqa.blog.cz a ten mě fskt chytl a asi se tak taky zařídím...možná si založím nový anonymní blog kde budu psát jedině vlastní články a vlastní pocity...já ten život taky žila,jako bych se v tom viděla.no takže

JE DEFINITIVNÍ KONEC...ale ten článek si přečtěte


,,Zrovna jsem psala typický deníčkovský článek a pak jsem zmáčkla DELETE.V hlavě se mi uspořádaly myšlenky a došla jsem k tomu,na co jsem vlastně přišla už dávno,jen si to mé podvědomí nedokázalo připustit....tento blog mi v podstatě už nic nedává......chybí mi motivace,proč to všechno dělat......Proč sem dávat překopírované články,které hrstka lidí využije jen k následnému překopírování.Proč tu psát nudný deníček,který v podstatě nikoho nezajímá.Proč tu přidávat kopy obrázků z DA.Proč to všechno vlastně dělat.V posledních pár měsících jsem se vnitřně hodně změnila.Mé předchozí žebříčky hodnot dnes považuju za malichernosti.Začínám se na první pohled zbytečnými věcmi zabývat do hloubky......Na věci se prostě dívám jinak.

Dnes už nechápu ty hodiny denně strávené u počítače za účelem přidání největšího počtu článků.Byla to jednoduchá rovnice,velké množství článků+špetka originality = velká návštěvnost.A ono to kupodivu vyšlo.60 komentářů u článků,500 lidí denně.To mě nesmírně motivovalo,ano byla jsem na to pyšná,proč si to nepřiznat.Blog pro mě tehdy znamenal únik z reálného života,tady mě všichni vítali s otevřenou náručí.Byla jsem šťastná.........byla.

Dnes se na to dívám jinak.Návštěvnost pro mě není důležitá,už to není můj hnací motor jako dřív.Dřív jsem se zdráhala uvěřit těm,co toto někdy vyslovili,považovala jsem to za ledabylou frázi.A vida.....

Já a zrušit blog?To je snad vtip?Přesně toto bych vám odpověděla v minulé éře,s podivínským výrazem.Vážně,nikdy by mě to nenapadlo.

Klapky mi spadly z očí.Ztrácí to tu pro mě smysl.,,mandarinqu,, považuji za krásné období
necelých 2 let,ve kterém jsem měla zkušenost pohrát si s něčím takovým jako je blog,ovšem zpětně v ní vidím nevyzrálou dívku,která o té pravé podstatě blogování nemá vůbec žádné tušení.Všechno je pomíjivé.

Na tuto éru budu dlouho a s eufórií vzpomínat,ovšem v této dosavadní sféře ,,kopírovacích,, blogů,už prostě nemám co dělat.Jak říkám,dávno je období,kdy mě něco takového vnitřně naplňovalo.

Chci si založit nový blog,od základů jiný než je tento,i když je mi jasné,že do takových sfér a výšin,v jakých jsem byla se už nikdy nedostanu,budu - li se protloukat anonymně,což mám v plánu.Chci se konečně bez cenzury vypsat z mých pocitů,zauvažovat nad určitými věcmi,což tady,na blogu o kterém ví mnoho kamarádů,známých,i chatrná část rodiny prostě a jednoduše nejde.

Někomu se oddychne - už nebudu v podobě konkurence,někomu to bude možná opravdu líto.

Ale kdo ví,třeba se sem za čas vrátím,možná že si vytvořím ještě jeden ,,fotografický,, blog,na který sem dám odkaz.

Je mi to líto,vážně,ale vracet se do starých kolejí už nechci.Mé tehdejší ideály odvál čas a místo toho nastupují nové,zralejší myšlenky.

Jak praví můj oblíbený R. Fulghum - Možná,možná ne,to je ta nejchytřejší odpověď na naše otázky.

Odpověď,jenž za sebou nechává pootevřené dveře,ani dokořán,ani zavřené.

Loučí se
Bára (alias MandarinQa)"


SO loučí se Magda (alias Miss.YoY)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Punkier-tvoe milowaný eSBé:):-* Punkier-tvoe milowaný eSBé:):-* | E-mail | Web | 4. července 2009 v 12:41 | Reagovat

čauky,chci být tvoe eSbé i kdyby sis změnila blog milionkrát,si super,tak se mnou rozhodně počítej;):-*

2 x_LaDy BaNgBaNg_x x_LaDy BaNgBaNg_x | Web | 5. července 2009 v 19:44 | Reagovat

mno mošme znovu sprjateliť ak ceš :d

3 NEro NEro | 6. července 2009 v 23:55 | Reagovat

ty si podle me desnej lidojet....co jsem videla ty hloupy komentare od tebe na scenegirl.cz jsem si obrazek udelala

4 majitel-yoy majitel-yoy | 1. prosince 2009 v 16:55 | Reagovat

přesdívku yoy může mít spoustu lidí,já jsem žádný komenty na scenegirl.cz nedávala..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama